Naprawa laptopów Apple

Laptopy firmy Apple, czyli MacBooki należą do najpopularniej wybieranych przez naszych rodaków urządzeń mobilnych. Słyną wszakże z niezawodności. Sprawdzają się na przykład w pracy biurowej czy też podczas nauki. Spełniają wiele funkcji – bo na nich także słucha się muzyki czy ogląda filmy. Są więc potrzebne użytkownikom przy wykonywaniu wielu rzeczy. Stąd też należy się o laptopa troszczyć. Niemniej i wtedy zdarzają się różne wypadki. W związku z nimi urządzenie przestaje działać tak, jak tego należałoby oczekiwać.

Nie warto naprawiać go na własną rękę, gdyż wówczas szkody mogą się tylko powiększyć. Warto za to udać się ze sprzętem do punktu serwisowego. Polecamy skierować się do nas. Działamy już w tej branży od lat, w związku z tym radzimy sobie z różnorodnymi zadaniami, na przykład z wymianą klawiatury czy płyty głównej. 

Jeśli więc Twój Mac wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.