Naprawa tabletów Opole

Tablet jest świetnym rozwiązaniem dla kogoś, kto chce korzystać z urządzenia o rozmiarach mniejszych od laptopów, a większych od smartfonów. Przy ich pomocy wykonuje się wiele czynności – od komunikowania się z innymi po korzystanie z zasobów Internetu – do których przeznaczone są także wymienione urządzenia. Dlatego też stanowią wyposażenie coraz większego odsetka polskiego społeczeństwa. Użytkownicy sięgają przeważnie po sprzęt cechujący się wysoką jakością i trwałością. Niemniej i on ulega usterkom czy awariom, co związane jest choćby z jego wielofunkcyjnością. Jako narzędzie mobilne narażony jest na uszkodzenia mechaniczne spowodowane podróżowaniem oraz ich przenoszeniem. Chodzi tu więc zarówno o defekty zewnętrzne, jak i związane z pracą systemu. Jakiegokolwiek kategorii by nie były – oferujemy wsparcie w tym zakresie, bo zajmujemy się naprawą sprzętu mobilnego, obsługując klientów z Opola oraz okolic.

Lata praktyki i ciągłe poszerzanie wiedzy o nowe zagadnienia technologiczne sprawiają, że serwisujemy rozmaite tablety – i zasłużone modele, i całkiem nowe. Mamy między innymi na myśli wydawane przez Apple’a iPady, ale nie tylko te popularne urządzenia, bo również modele sygnowane przez wszystkie inne firmy – choćby przez Samsunga, Nokię czy Xiaomi.  Ze starannością obchodzimy się z urządzeniami pozostawionym nam przez klientów, pilnując, aby oddać je nie tylko sprawne, z usuniętymi awariami czy usterkami, ale również przynajmniej tak czyste, jakimi je przyjmowaliśmy. Jeśli więc Twój tablet wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i zaradzimy mu we właściwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.