Realme serwis

Szybki rozwój urządzeń mobilnych zmienił nasze życie. Także dlatego, że nie służą już tak jak niegdyś wyłącznie do komunikowania się. Stanowią bowiem przenośne platformy służące zarówno do rozrywki, jak i poszerzania wiedzy w interesującym nas zakresie. Większość z nas ma niemal zawsze pod ręką telefon komórkowy, który jest połączony z siecią. Stąd też, by sprawnie funkcjonować, troszczymy się o to, by urządzeniu nic się nie stało. Odnosi się to na przykład do produktów stosunkowo młodej firmy Realme. Od kilku lat poszerza swoje rynki. Zawdzięcza to temu, że jej wyroby mimo że są tańsze od wielu innych – pozostają z nimi konkurencyjne pod względem jakości.

Niemniej nawet i duża ostrożność może nie uchronić sprzętu przed różnego rodzaju usterkami i uszkodzeniami. Mało kto naprawia urządzenia mobilne na własną rękę. Zdecydowanie lepiej jest udać się z tym do zaufanego punktu serwisowego.

Naprawa Realme

Proponujemy więc pomoc serwisową klientom z całej Polski, a nasza siedziba mieści się w Opolu. Lata doświadczeń i ciągłe podnoszenie swoich umiejętności sprawiły, że naprawiamy przeróżny sprzęt. Wyjątkiem nie są więc smartfony chińskiej firmy Realme.

Jeśli więc Twój sprzęt mobilny wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.