Serwis Acer Opole

Urządzenia mobilne stanowią jak gdyby przenośne biuro lub też – w zależności co na nich robimy – platformę rozrywki. Minęły już czasy, kiedy przykuci byliśmy do jednego miejsca za sprawą ciężkich stacjonarnych komputerów bądź telefonów podłączonych do gniazdka. Oczywiście mała elektronika ułatwia nam życie i pozwala wykonywać wiele bardzo różnych czynności. Przy czym z drugiej strony jesteśmy od niej w pewien sposób uzależnieni. Zdajemy sobie z tego sprawę zwłaszcza wtedy, gdy nasz smartfon czy laptop ulegają uszkodzeniu mechanicznemu czy też awarii technicznej. Zdarza się tak również wtedy – gdy jak najlepiej dbamy o swoje urządzenie mobilne. Na szczęście istnieje wyjście z sytuacji. Najlepiej udać się do zaufanego punktu serwisowania sprzętu mobilnego, w którym prędko uporają się z problemem różnego pochodzenia.

Również i nasza firma podejmuje się tego rodzaju wyzwań. Co więcej, robimy to od lat, więc w tym czasie zebraliśmy niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby móc naprawiać różne sprzęty od wielu producentów. Zajmujemy się między innymi serwisowaniem laptopów i smartfonów sygnowanych logiem tajwańskiego przedsiębiorstwa Acer.

Jeśli więc Twój sprzęt przenośny wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.