Serwis Apple Opole

Apple od lat umacnia swoją pozycję na rynku mobilnej elektroniki. Przedsiębiorstwo założone przez wizjonerski duet Wozniak / Jobs w 1976 roku niemal od samego początku wyznacza trendy w branży. Oczywiście nie wszystkie projekty były udane, ale dziś poza historykami nikt o tych nietrafionych nie pamięta. Obecnie popularnością cieszą się wydawane przez Apple’a przenośne urządzenia w rodzaju laptopów, smartfonów czy tabletów, czyli wszystkie nisze w dziedzinie przenośnej osobistej elektroniki. Produkty te znamy z ich wysokiej jakości, lecz nie  są w pełni niezawodne i niezniszczalne. Narażone są na uszkodzenia mechaniczne, szczególnie w trakcie podróży, ale zdarza się także, że zawodzą w nich podzespoły elektroniczne. Jakiegokolwiek charakteru by nie miały te usterki czy awarie – oferujemy pomoc, bo trudnimy się serwisowaniem elektronicznego sprzętu mobilnego, obsługując klientów z Opola oraz okolic.

Wieloletnie doświadczenie i ciągłe doskonalenie umiejętności sprawia, że naprawiamy rozmaite urządzenia sygnowane logiem Apple – i starsze, i najnowsze. Odnosi się to do zyskujących na popularności Maców (od MacBooka po Maca Mini), a także iPodów (Pro, mini, air) czy iPhone’ów. Z należytą troską obchodzimy się z powierzonymi nam urządzeniami, wykazując troskę o to, aby oddać je nie tylko sprawne, z usuniętymi awariami czy usterkami, ale również nieskazitelne. Jeśli więc Twój sprzęt od Apple’a wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i mu zaradzimy.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.