Serwis Asus Opole

Sprzęty mobilne zrewolucjonizowały nasze życie, na co też niemały wpływ ma postępująca cyfryzacja. Dzieje się tak także dlatego, że dziś smartfony nie służą już wyłącznie do komunikowania się z innymi ludźmi, ale również do wykonywania wielu innych czynności. To samo odnosi się również do nieco większych urządzeń, np. tabletów czy laptopów. Również i one stanowią wielofunkcyjne platformy przeznaczone zarówno do rozrywki, jak i pracy bądź nauki. Odnosi się to między innymi do produktów singapurskiej firmy Asus. Odznaczają się one trwałością i wysokimi parametrami przy względnie niskich cenach. Elektronika ta zwykle nie psuje się z byle powodu, tym niemniej nawet mimo dużej dozy ostrożności zdarza się, że dotykają je usterki i rozmaite uszkodzenia. Wtedy nie należy załamywać rąk – tylko udać się do zaufanej firmy specjalizującej się w serwisowaniu przenośnej elektroniki.

Jeśli szukasz serwisowni w Opolu, to zapraszamy w nasze progi. Trudnimy się naprawą małej elektroniki od dłuższego czasu. Nabyte doświadczenie sprawia, że wiemy, jak radzić sobie z przeróżnymi problemami technicznymi. Niejednokrotnie przywróciliśmy funkcjonalność między innymi laptopom, smartfonom czy tabletom sygnowanym logiem singapurskiego przedsiębiorstwa Asus.

Jeśli więc Twój sprzęt mobilny wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.