Serwis iPhone Opole

Dzisiaj wiele osób nie rozstaje się ze swoimi telefonami komórkowymi. Także dlatego, że obecnie nie służą one wyłącznie do prowadzenia rozmów, ale są osobistymi urządzeniami wielofunkcyjnymi, będącymi przenośnymi platformami rozrywki. Odnosi się to na przykład do iPhone’ów, wydawanych przez przedsiębiorstwo Apple Inc. Za ich pośrednictwem surfujemy po nieprzebranych zasobach sieci. Dlatego też ważne jest, aby sprzęt ten działał niezawodnie. Jako że jest zaawansowany technologicznie, mogą dotykać go usterki i awarie różnego rodzaju. Najczęściej dzieje się tak, gdy zostanie uszkodzony mechanicznie. Zdarza się więc, że urządzenie ma zbitą szybkę, cichy głośnik, zepsuty lub wadliwie działający aparat czy też uszkodzoną obudowę. Mamy tu do czynienia zarówno z defektami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Jakiegokolwiek typu by nie były – oferujemy pomoc w zakresie serwisowania sprzętu elektronicznego, obsługując klientów z Opola oraz okolic.

Naprawa iPhone Opole

Bazując na doświadczeniu, naprawiamy wszystkie modele iPhone’ów – i starsze, i najnowsze. Dotyczy to wszystkich marek, czyli np. takich jak Sony, Samsung czy Xiaomi. Delikatnie obchodzimy się z urządzeniami powierzonymi nam przez klientów, troszcząc się o to, aby oddać je nie tylko sprawne, z usuniętymi awariami czy usterkami, ale również czyste. Jeśli więc Twój iPhone wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.