Serwis laptopów Acer

Laptopy przedsiębiorstwa Acer cieszą się dość wysokim uznaniem u polskich użytkowników elektroniki mobilnej. Znane są między innymi ze swoich dobrych parametrów – zapewniających im wydajność – oraz wytrzymałości. Służą do rozmaitych celów, sprawdzając się zarówno w pracy, jak poza nią – do celów rekreacyjnych. Stąd też pojawia się duży problem, kiedy komputer przenośny ulega awarii, usterce itd. Wypadki w końcu się przytrafiają – i nawet wysokiej jakości sprzęt narażony jest na uszkodzenia.

W takim wypadku istotne jest, by szybko działać. W innym razie użytkownik czuje się uziemiony, gdyż bez swojego osobistego komputera nie może wykonywać wielu istotnych czynności. Udaje się więc do punktu serwisowego. Proponujemy skierować się do nas. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak naprawiać przeróżne urządzenia mobilne.

Jeśli więc Twój laptop Acer wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.