Serwis laptopów Asus

Laptopy tajwańskiego przedsiębiorstwa Asus cieszą się dość wysokim poważaniem u polskich użytkowników przenośnych komputerów. Kojarzone są choćby z dobrymi parametrami – zapewniającymi im wydajność – oraz trwałości. Umożliwiają realizowanie rozmaitych zadań, sprawdzając się zarówno w pracy, jak poza nią – w formie multimedialnej platformy. Stąd też pojawia się niemały kłopot, gdy komputer przenośny ulega awarii, usterce itd. Sytuacje losowe w końcu się przytrafiają – i nawet wytrzymały sprzęt narażony jest na uszkodzenia.

Wówczas ważne jest, by prędko działać. W innym wypadku użytkownik czuje się uziemiony, gdyż bez osobistego komputera nie może wykonywać wielu istotnych czynności. Udaje się więc do punktu serwisowego. Proponujemy skierować się do nas. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak naprawiać przeróżne urządzenia mobilne.

Jeśli więc Twój laptop Acer wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.