Serwis laptopów Dell

Laptopy amerykańskiego przedsiębiorstwa Dell nie bez powodu uznawane są za jedne z lepszych na rynku. Służą użytkownikom do wykonywania różnorodnych zadań. Korzystają  nich na przykład programiści, ceniąc sobie ich wydajność czy też twórcy kreatywni z tego względu, że niektóre modele tych urządzeń dysponują ekranami, na których widać realistyczne kolory. Zdarza się jednak, że również taki z reguły niezawodny sprzęt dotykają rozmaite usterki, awarie. Nieraz należy wymienić baterię czy też płytę główną. Innym razem trzeba przeciwdziałać zalaniu kawą czy herbatą – co przecież zawsze może się przytrafić.

Oczywiście najlepiej nie robić tego samemu, lecz korzystniej udać się z urządzeniem do punktu serwisowego. Proponujemy skierować się do nas. Lata zbieranych doświadczeń sprawiły, że radzimy sobie z naprawianiem przeróżnych urządzeń mobilnych, w tym także laptopów Dell.

Jeśli więc Twój laptop Dell wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.