Serwis laptopów Lenovo

Laptopy skutecznie zepchnęły w cień stacjonarne komputery. Są cenione przede wszystkim za swoją mobilność. Choć często ważne jest również to, by były uniwersalne. Takie też są między innymi modele proponowane przez chińskie przedsiębiorstwo Lenovo. W jego ofercie znajdą się różnorodne sprzęty – zarówno te droższe, jak i tańsze. Odznaczają się także trwałością. Lecz mimo to zdarza się, że mają usterki. Nieraz wynikają z pewnej niefrasobliwości użytkownika. Kiedy laptop nie jest w pełni sprawny, wtedy należy się z nim udać do profesjonalistów zajmujących się naprawieniem urządzeń Lenovo oraz innych przenośnych sprzętów.

Proponujemy udać się z laptopem do nas. Jak najprędzej zaradzimy usterce, korzystając z wielu lat pracy z różnorodnymi urządzeniami. Czy to trzeba wymienić baterię, klawiaturę, czy też zdobić jeszcze coś innego – jesteśmy do tego przygotowani.

Jeśli więc Twój laptop Lenovo wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.