Serwis laptopów Opole

Komputery stacjonarne coraz częściej wypierane są przez laptopy. Użytkownicy korzystają z nich w pracy, wykonując zawodowe obowiązki, oraz w domu, gdzie sprzęt mobilny przekształca się w platformę rozrywki czy też nauki. Wielu zapewne nie może sobie wyobrazić dnia bez używania tego sprzętu, co jest całkowicie zrozumiałe w obecnych, jakże bardzo zdigitalizowanych czasach. Przy czym regularne i nierzadko wielogodzinne eksploatowanie laptopa sprawia, że dotykają go usterki czy awarie. Są one różnego rodzaju, bywa, że wywołuje je przegrzanie systemu. Nierzadko ulega też uszkodzeniom mechanicznym, co zdarza się nie tylko podczas podróży. Chodzi tu zatem zarówno o defekty pochodzenia wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Jakiegokolwiek typu by nie były – oferujemy pomoc, bo zajmujemy się serwisowaniem elektronicznego sprzętu mobilnego, obsługując klientów z Opola oraz okolic.

Naprawa laptopów Opole

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, naprawiamy różnorodne modele laptopów – i starsze, i najnowsze. Odnosi się to do zyskujących na popularności Maców (od MacBooka po Maca Mini), a także sprzętu sygnowanego przez takie marki jak Asus, Acer czy wiele innych. Z wymaganą dbałością obchodzimy się z urządzeniami pozostawionym nam przez klientów, przykładając wagę do tego, aby oddać je nie tylko sprawne, z usuniętymi awariami czy usterkami, ale również nieskazitelne. Jeśli więc Twój iPhone wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w optymalny sposób

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.