Serwis Motorola Opole

Dziś większości z nas trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie (zarówno zawodowe, jak i prywatne) bez otaczającej elektroniki. W pewnym sensie jesteśmy od niej uzależnieni. Odnosi się to zwłaszcza do urządzeń mobilnych: przede wszystkich telefonów komórkowych (czy też raczej wielofunkcyjnych smartfonów), ale także laptopów, tabletów itd. Bez nich wykonanie wielu czynności nie tylko wydaje się niemożliwe – ale takie właśnie jest. Stąd też z niepokojem stwierdzasz, gdy nasz mobilny sprzęt dotykają usterki czy uszkodzenia. Stosunkowo często przydarzają im się awarie techniczne. Dotyczy to między innymi komórek produkowanych przez jednego z gigantów branży telekomunikacyjnej – czyli amerykańską Motorolę. Oczywiście nie należy wtedy panikować tylko udać się do najbliższego i zaufanego punktu serwisowego.

Jako firma z Opola trudnimy się naprawą przeróżnej małej elektroniki. Przez lata nabyliśmy doświadczenia i umiejętności niezbędnych do tego, by serwisować różnego rodzaju sprzęt. Jest tak także ze sprzętem sygnowanym logiem Motoroli – przede wszystkich do produkowanych przez rzeczone przedsiębiorstwo telefonów komórkowych.

Jeśli więc Twój telefon wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.