Serwis Sony Opole

Postęp technologiczny na Zachodzie postępuje błyskawicznie. Jeszcze dwie dekady temu telefon komórkowy należał do rzadkości. Poza tym urządzenie takie było ciężkie i raczej mało funkcjonalne. Przez lata się to dynamicznie zmieniało. Obecnie społeczeństwo się coraz bardziej dostosowuje do cyfrowego świata. Co więcej, wiele ważnych czynności wykonujemy wyłącznie za pośrednictwem małej elektroniki. Odnosi się to zarówno do spędzania czasu wolnego, jak i wykonywania obowiązków związanych z zawodem, szkołą czy uczelnią. Służa do tego między innymi sprzęty mobilne produkowane przez Sony. Jest to japoński gigant w branży elektroniki użytkowej. Wypuszcza na rynek również urządzenia użytkowe, w tym smartfony, laptopy czy tablety. Wprawdzie znane są ze swojej trwałości i dobrych parametrów, niemniej i one ulegają uszkodzeniom mechanicznym czy awariom technicznym. Niedziałające urządzenie nie jest oczywiście końcem świata. W takim wypadku najlepiej udać się do zaufanego punktu serwisowania sprzętu elektronicznego.

Serwis Sony Xperia Opole

Proponujemy udać się z nim do nas. Mamy siedzibę w Opolu, choć przyjmujemy zamówienia z całej Polski. Trudnimy sie naprawianiem urządzeń mobilnych od lat. Stąd też wiemy, jak radzić sobie z rozmaitymi usterkami, uszkodzeniami, awariami. Zajmujemy się między innymi serwisowaniem komórek, laptopów czy tabletów produkowanych przez Sony, w tym także modeli Sony Xperia.

Jeśli więc Twój telefon wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najlepszy możliwy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.