Serwis telefonów Opole

Trudno sobie dziś wyobrazić życie bez telefonów komórkowych. Kiedyś były synonimem luksusu, obecnie w Polsce dysponuje nimi większość naszych rodaków. Biegle posługują się nimi nawet małe dzieci, a i seniorzy mają coraz mniej oporów, by korzystać z nowoczesnych urządzeń. Tym bardziej, że te nie służą już tylko do prowadzenia rozmów, ale jako smartfony stanowią osobiste platformy rozrywki czy komunikatory internetowe. Dzięki łączności z siecią umożliwiają błyskawiczne wyszukiwanie informacji. Jest to więc sprzęt wielofunkcyjny i właśnie dlatego tak bardzo ich użytkownicy się niepokoją, gdy coś się w nich zaczyna psuć. Usterki czy awarie przeważnie wynikają z uszkodzenia mechanicznego, na przykład wtedy, gdy upuścimy urządzenie na twarde podłoże lub o coś nim uderzymy. Bywa więc, że sprzęt ma zbitą szybkę, cichy głośnik, zepsuty lub wadliwie działający aparat lub też uszkodzoną obudowę. Chodzi tu zatem zarówno o defekty wewnętrzne, i jak i zewnętrzne. Jakiegokolwiek pochodzenia by nie były – oferujemy pomoc, bo zajmujemy się serwisowaniem sprzętu elektronicznego. Obsługujemy klientów z Opola oraz okolic.

Naprawa telefonów Opole

Korzystając z wieloletniego doświadczeniu, naprawiamy różnorodne modele telefonów komórkowych – i starsze, i najnowsze. Odnosi się to do wszystkich marek, czyli np. takich jak Sony, Samsung czy Xiaomi. Ostrożnie obchodzimy się z urządzeniami pozostawionym nam przez klientów, dbając o to, aby oddać je nie tylko sprawne, z usuniętymi awariami czy usterkami, ale również czyste. Jeśli więc Twój telefon komórkowy wymaga serwisu – zgłoś się do nas, a niezwłocznie przyjrzymy się problemowi i go rozwiążemy w najefektywniejszy sposób.

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.