iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 11

iPhone 11 ma wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 6,1 cala1. Tył jest wykonany ze szkła, a wokół ramki znajduje się obręcz z anodyzowanego aluminium. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się dwa aparaty 12 MP: z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym. Z tyłu jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED, a z prawej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2019
Pojemność: 64, 128, 256 GB
Kolory: fioletowy, zielony, żółty, czarny, biały, (PRODUCT)RED
Numery modelu: A2111 (Kanada, Stany Zjednoczone), A2223 (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau), A2221 (inne kraje i regiony)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 11

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji