iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 12 mini

iPhone 12 mini ma sięgający samych krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 5,4 cala1. Tył jest wykonany ze szkła, a wokół ramki znajduje się płaska obręcz z anodyzowanego aluminium. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się dwa aparaty 12 MP: z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym. Z tyłu jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED, a z lewej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2020
Pojemność: 64, 128, 256 GB
Kolory: czarny, biały, (PRODUCT)RED, zielony, niebieski, fioletowy
Numery modelu: A2176 (Stany Zjednoczone), A2398 (Kanada, Japonia), A2400 (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau), A2399 (inne kraje i regiony)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 12 mini

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji