iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max ma sięgający samych krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,7 cala1. Tył jest wykonany z teksturowanego matowego szkła, a wokół ramki znajduje się płaska obręcz ze stali nierdzewnej. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się trzy aparaty 12 MP: z obiektywem ultraszerokokątnym, szerokokątnym i teleobiektywem. Z tyłu znajduje się skaner LiDAR. Z tyłu jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED, a z lewej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2020
Pojemność: 128, 256, 512 GB
Kolory: srebrny, grafitowy, złoty, pacyficzny
Numery modelu: A2342 (Stany Zjednoczone), A2410 (Kanada, Japonia), A2412 (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makau), A2411 (inne kraje i regiony)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 12 Pro Max

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji