iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 13 mini

iPhone 13 mini ma sięgający samych krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 5,4 cala1. Tył jest wykonany ze szkła, a wokół ramki znajduje się płaska obręcz z anodyzowanego aluminium. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się dwa aparaty 12 MP: z obiektywem ultraszerokokątnym i szerokokątnym. Z tyłu jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED, a z lewej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2021
Pojemność: 128 GB, 256 GB, 512 GB
Kolory: (PRODUCT)RED, księżycowa poświata, północ, niebieski, różowy
Numery modelu: A2481 (Stany Zjednoczone), A2626 (Kanada, Japonia, Meksyk, Arabia Saudyjska), A2629 (Chiny kontynentalne), A2630 (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja), A2628 (inne kraje i regiony)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 13 mini

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji