iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro ma sięgający samych krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,1 cala1 z technologią ProMotion. Tył jest wykonany z teksturowanego matowego szkła, a wokół ramki znajduje się płaska obręcz ze stali nierdzewnej. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się trzy aparaty 12 MP: z obiektywem ultraszerokokątnym, szerokokątnym i teleobiektywem. Z tyłu znajduje się skaner LiDAR. Z tyłu jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z dwiema diodami LED, a z lewej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2021
Pojemność: 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB
Kolory: mocny grafit, złoty, srebrny, górski błękit
Numery modelu: A2483 (Stany Zjednoczone), A2636 (Kanada, Japonia, Meksyk, Arabia Saudyjska), A2639 (Chiny kontynentalne, Hongkong, Makao), A2640 (Armenia, Białoruś, Kazachstan, Kirgistan, Rosja), A2638 (inne kraje i regiony)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 13 Pro

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji