iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone 7 Plus

wyświetlacz ma przekątną 5,5 cala. Przód jest płaski z zaokrąglonymi krawędziami. Tył jest wykonany z anodyzowanego aluminium. Przycisk Usypianie/Budzenie znajduje się z prawej strony urządzenia. Urządzenie ma półprzewodnikowy przycisk Początek z czytnikiem Touch ID. Z tyłu znajdują się dwa aparaty 12 MP. Z tyłu urządzenia jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z 4 diodami LED, a z prawej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM.

Rok wprowadzenia na rynek: 2016
Pojemność: 32, 128, 256 GB
Kolory: czarny, onyks, złoty, różowe złoto, srebrny, (PRODUCT)RED
Numer modelu na pokrywie tylnej: A1661, A1784, A1785 (Japonia4)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone 7 Plus

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji