iSerwis Naprawa Telefonów Opole

Naprawa iPhone X

iPhone X ma sięgający samych krawędzi obudowy wyświetlacz Super Retina o przekątnej 5,8 cala1. Tył jest wykonany ze szkła, a wokół ramki znajduje się obręcz ze stali nierdzewnej. Przycisk boczny znajduje się z prawej strony urządzenia. Z tyłu znajdują się aparaty 12 MP z obiektywem szerokokątnym i teleobiektywem. Z tyłu urządzenia jest umieszczona lampa błyskowa True Tone z 4 diodami LED, a z prawej strony znajduje się kieszeń na kartę SIM zawierająca kartę „fourth form factor” (4FF, „nano-SIM”). Numer IMEI jest wygrawerowany na kieszeni na kartę SIM. 

Rok wprowadzenia na rynek: 2017
Pojemność: 64, 256 GB
Kolory: srebrny, gwiezdna szarość
Numery modelu: A1865, A1901, A1902 (Japonia2)

Zgłoś naprawę

Celem rozpoczęcia procesu rejestracyjnego, wypełnij proszę poniższy formularz. Po potwierdzeniu zgłoszenia, otrzymasz link do samodzielnego umówienia odbioru sprzętu przez kuriera DHL w dogodnym dla Ciebie terminie.

Brak podania kodu ekranu uniemożliwi bądź wydłuży czas naprawy!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Adam Chirowski iSerwis, ul. Krakowska 41a lok. 8, NIP: 7542753768

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych dotyczące administratora danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

iPhone X

Cennik usług

Usługa

Cena

(oreintacyjny)
Czas realizacji